Petkim eleman alımları insan kaynakları petkim iş başvurusu

Petkim eleman alımları

Petkim eleman alımları için sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.
Petkim iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni yatırımlar ile her geçen yıl istihdam olanaklarını arttıran petkim eleman alımları sitemizde yayınlanmaya devam ediyor. Petkim personel eleman alımları için sizde petkim insan kaynakları sayfasını takip ediniz.

Petkim İnsan Kaynakları

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; Türk sanayindeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, paydaşlarının beklentilerini karşılayan, çalışana değer veren, değişime açık, bölgesinde lider, global bir şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır. Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının bilimsel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

Petkim iş başvurusu için tıklayınız

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

4 Yorum

 1. köksal odabaşı diyor ki:

  1981 yozgat dogumluyum izmirde ikahmet ediyorum meslek lısesı mezunuyum bu ıse çok ıhtıyarcım var lutven

 2. köksal odabaşı diyor ki:

  1981 yozgat dogumluyum izmirde ikahmet ediyorum meslek lısesı mezunuyum bu ıse çok ıhtıyarcım var lutven 0536 847 0568

 3. mehmet yetim diyor ki:

  1985 izmir dohumluyum meslek lisesi mezunuyum ehlıyetim var basınçlı boru kaynakcısı ustasıyım ve imalatçıyım evliyim bir cocuhum var sizinle çalışmak istiyorum bu işe ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür edrım ..

 4. yücel imre diyor ki:

  slm ben yücel imre 1980 eskişehir doğumluyum kocaelide ikamet etmekteyim 10 otomotiv fabrikasında çalıştım şuan boştayım sizin gibi köklü firmada çalışmayı çok isterim saygılarımla 5416446483

Yorum Yapın