Havaş iş başvurusu eleman personel alimlari

HAVAŞ 1933 yılında hava yolu şirketlerine yer ve ikram hizmeti verilmesi amacı ile devlet tarafından kurulmuştur. 1987 yılında özelleştirilmiştir. Günümüze gelene kadar bazı grup şirketleri arasında hisseleri el değiştiren havaş şu anda TAV Havalimanları Holding’in büyük ortaklığında İş Girişim ve HSBC Principal Investments ortaklığında faaliyet göstermektedir. Havaş İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Gazipaşa, Trabzon, Kayseri, Konya, Şanlıurfa, Sivas, Adıyaman, Muş, Elazığ, Batman ve Nevşehir’de olmak üzere toplam 19 havalimanında yer hizmeti vermektedir. Sizlerde Havaşta görev almak isterseniz sayfamız aracılığıyla Havaş İş Başvurusunda bulunabilirsiniz.

Havaş işci alımlarını her yıl Şubat-Mart -Nisan aylarında bölümlerin ihtiyaçları doğrultusunda sezonluk toplu işçi alımı ile gerçekleştirmektedir. Memur alımları ise açılan pozisyonlara göre yapılan genel başvurular üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca Havaşta sivil havacılık okullarının 1.2.3. sınıflarında okuyan öğrencilere staj imkanıda sunulmaktadır.

Havaş istasyonlarına yakın ikamet eden üniversitelerin 1.2.3. sınıflarında okuyan , iyi seviyede dil bilgisi olan öğrencilerede part time çalışma imkanı sağlamaktadır. Sizlerde Havaşın sağlamış olduğu bu imkanlar ile çalışmak isterseniz sayfamızın sonunda bulunan yorum bölümünden

One Comment

  1. elif DEMİRCİOĞLU diyor ki:

    iş başvurusunda bulunmak istiyorum.

Yorum Yapın