Bim market eleman alımına hazırlanıyor

Bim market eleman alımı

Bim market bu yıl içerisinde yeni şubeleri ve yeni depoları için toplamda 2000 kişiye istihdam sağlayacak. Perakende sektöründe hızlı bir şekilde büyüyen bim marketlerde çalışmak isteyen arkadaşlarımıza iş başvurusu bağlantısını yayınlamayı borç biliriz. Lütfen tıklayınız…

Perakende zinciri BİM, bu sene 200 milyon TL yatırım yaparak, 350′den fazla yeni mağaza ve 5 bölge deposu açmayı hedefliyor. Toplam 16 bin 500 elemanı olan zincir, 2 bin kişiyi daha istihdam etmeyi planlıyor.

BİM İcra Kurulu üyelerinden Galip Aykaç ile Haluk Dortluoğlu, şirketleri açısından 2010′u değerlendirdikleri basın toplantısında 2011 öngörülerini de açıkladı. Galip Aykaç, perakende sektöründe artık her önüne gelen bakkal açamadığını belirtti. 2010′da hedeflerin hemen tamamını yakaladıklarını vurgulayan Aykaç, her anlamda başarılı bir sene geçirdiklerini kaydetti.

Kuzey Afrika’da tırmanan gerilimin etkilerinin bu sene görüleceğine işaret eden Galip Aykaç, 12 Haziran seçimlerine de temas etti ve “Ülkemizde haziran ayında seçimlere gidilecek. Kanımca 12 Haziran’dan sonra siyasi durum değişmeyecektir. Bunun yanında iktidarın seçim ekonomisi uygulamayacağını beyan etmesinden memnunum.” ifadelerini kullandı.

Haluk Dortluoğlu da perakende zincirinin 2010 aralık ayında 323 yeni mağaza açıp toplam mağaza sayısını 2 bin 951′e çıkardığına işaret etti. Bugün itibari ile de BİM’in şube sayısının 3 bin 9′u bulduğunu aktardı.

Dortluoğlu, geçen sene 142 milyon TL yatırım yapan zincirin eleman sayısını 16 bin 508′i bulduğunu dile getirdi. 2011 öngörülerinden de söz ederken de “Bu sene 200 milyon TL yatırım yaparak, 350′den fazla yeni mağaza ve 5 bölge deposu açmak istiyoruz. Toplam 16 bin 500 elemanı olan zincirimizde 2 bin kişiyi daha istihdam etmek istiyoruz.” bilgilerini verdi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 Yorum

  1. damla çindaş diyor ki:

    bim ailesine girmek istiyorum 3 yıl şokmarkette çalıştım ce bundan sonra yoluma sizinle devam etmekistiyorum sizin sisteminize ve mağazacılıkdaki başarınıza bayılıyorum tel 05077186971

  2. yahya hüseyin diyor ki:

    merhaba ben özürlüyüm ama çanakkale bim market çalışmak istiyorum ama ben yasın 18 ama ben Haziran lise mezunuyum oldum sonra çanakkale bim market çalışmak istiyorum ama ben az fikir var bana yardım etme sen msn metin_mustafa_yahya@hotmail.com kaydet sonra bana mesaj yaz ben bekliyorum güle güle

Yorum Yapın